На Рівненщині відбулася акція «1 мільйон дерев життя»

412 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині відбулася акція «1 мільйон дерев життя»

Рівненщина долучилась до глобальної екоініціативи «Greening of the Planet», в межах якої планують висадити 1 мільйон дерев життя.

Метою акції є об'єднання світу навколо теми еко-відновлення України та всієї планети, підтримка морального духу українців та збір коштів на розвідувальні дрони для ЗСУ.

В області висадження дерев відбулося на території Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни.

 

- Скажу відверто зараз люди виснажені війною та її наслідками. Тому подібні ініціативи є, наче «ковтком свіжого повітря» в буквальному значенні цього вислову. Якщо, для прикладу, минулі роки метою акції була підтримка екосистеми України, світу, то цьогоріч ініціатива спрямована на підтримку військових, підняття їх морального духу, настрою, зміни обстановки. Зауважу, що українські воїни, які зараз проходять реабілітацію у військовому госпіталі у Клевані, хоча трохи соромились, однак з радістю доєднались до акції. Дехто з них взагалі вперше в житті висаджував деревце. Тому підсумую вище сказане, такі акції є важливі та навіть необхідні, - зазначила головний організатор проекту Greening of the Planet в Рівненській області Катерина Євушко.

 

Долучився до цієї унікальної патріотичної акції секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Він розповідає, така благодійна ініціатива, в першу чергу, покликана продемонструвати єдність українського народу, привернути увагу суспільства до проблем реабілітації поранених українських військових і, водночас посприяти у вирішенні проблем екології.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також