На Рівненщині відбувся День поля

495 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині відбувся День поля

На базі ТзОВ «Дедденс Агро», що є справжнім флагманом з вирощування продукції, презентували ранні посіви та сучасні засоби механізації.

Впроваджувати саме органічне виробництво в господарстві розпочали у 2014-му, працюючи на 2800 га землі. За ці роки підприємство збільшило обсяг площ під посів та садівництво більш, ніж удвічі - і сьогодні обробляє 5900 га землі.

На Дні поля побували заступник голови обласної адміністрації Ігор Тимошенко, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько, а також голова обласної ради Сергій Кондрачук та депутати Рівненської обласної ради, народні депутати, науковці та фахівці у сфері сільського господарства, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

«Ми перебуваємо на території підприємства, яке є локомотивом органічного виробництва. Без перебільшення, усі інновації у сфері органічного землеробства відбуваються саме тут. До слова, цьогоріч Уряд розширив державну підтримку АПК на 2021 рік, серед нових програм є підтримка виробників органічної сільськогосподарської продукції», - зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

До слова, вирощування органічних культур вимагає також чималих капіталовкладень. Тому звичайним фермерам без дотацій чи інвестицій перейти на органіку доволі важко. До того ж виробництво органічної продукції є досить трудомістким процесом. У традиційному агровиробництві на обробіток 6000 га землі достатньо задіяти 5-6 тракторів. Натомість у ТзОВ «Дедденс Агро» протягом сезону працює майже 40 одиниць техніки. Адже органічне землеробство передбачає значно більше ґрунтообробних операцій для та боротьби зі шкідниками.

За словами Надії Переходько, з кожним роком кількість підприємств, які займаються таким видом виробництва, збільшується.

«Сподіваємось, що в подальшому такий напрямок буде розвиватися. Сьогодні інтенсифікація сільського господарства ведеться інтенсивно», - прокоментувала Надія Переходько. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також