На Рівненщині відзначатимуть 30-річчя з Дня створення Народного Руху України

691 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині відзначатимуть 30-річчя з Дня створення Народного Руху України

Урочистості проходитимуть у вересні.

Громадсько-політична організація була заснована у 1989 році, в якій об’єдналися люди різних політичних переконань – від ліберальних комуністів до тих, хто сповідував ідеї інтегрального націоналізму. Саме вони зробили вагомий внесок у піднесення національно-визвольного руху українського народу наприкінці 80-их початку 90-их років XX століття.

Обласний план заходів, які будуть відбуватися з нагоди відзначення ювілею, обговорили під час другого засідання оргкомітету за участі першого заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка, заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко та голови постійної комісії з питань гуманітарної політики Алли Черній.
Зокрема, розглянуть можливість перейменування топономічних об’єктів населених пунктів області на честь Народного Руху України за перебудову, а також встановлення на Рівненщині пам’ятників, пам’ятних знаків, дощок на честь засновників та активістів НРУ.
Будуть організовані: виставки документів, світлин і архівних матеріалів, а у навчальних закладах області лекції, бесіди, уроки присвячені 30-ій річниці створення НРУ.
Члени оргкомітету погодили кандидатури, яких мають намір нагородити державними та обласними відзнаками.
За вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави, утвердження ідеї єдності і держави та суспільства Почесну грамоту ОДА отримали Сергій Кричильський, Іван Демянюк, Микола Вельгус, повідомляє  прес-служба обласної ради.
 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також