На Рівненщині втілюють австрійський проєкт, який входить в ТОП-5 інвестицій в Україні

639 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині втілюють австрійський проєкт, який входить в ТОП-5 інвестицій в Україні

За рік Рівненщина наростила загальний товарооборот із Австрією на 77%, при цьому половина експорту – це товари меблевої галузі. Область на цьому не зупинятиметься, а лише планує нарощувати співпрацю.

На цьому акцентував заступник голови ОДА Сергій Гемберг під час зустрічі із почесним консулом Республіки Австрія у Львові Маркіяном Мальським.

- Меблева галузь – одна з найбільших перспектив для Рівненщини. Адже із 5 мільйонів доларів товарообороту між Рівненщиною та Австрією 3 мільйони – це меблі. Загалом 60% область експортує готової продукції, а не сировини. Це і є той приклад технократичного хабу, який просуває голова ОДА Віталій Коваль, де основна додана вартість від сировини перетворюється на готову продукцію. Таку позицію підтримуємо у співпраці з іншими країнами, - розповів Сергій Гемберг.

На сьогодні на Рівненщині реалізують австрійський проєкт , який входить в ТОП-5 інвестицій в Україні. Компанія «Кроноспан» будує потужний деревообробний завод , інвестиції складають понад 200 мільйонів євро.

- Приємно, що саме Австрія є цією країною, звідки походить найбільша інвестиція. Важливо, щоб цей проєкт став показовим і успішним для Рівненщини та України. Також є ідеї щодо розвитку співпраці в альтернативній енергетиці, інфраструктурі. Загалом до Західної України є багато зацікавленості з боку австрійських компаній. Саме Рівненщина має надзвичайний потенціал для розвитку економічних проєктів, - зазначив почесний консул Республіки Австрія у Львові Маркіян Мальський.

Також із пропозиціями щодо співпраці висловилися перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, керівник Агенції регіонального розвитку Олександр Процюк, керівник Торгово-промислової палати Микола Ярощук.

Серед проєктів, які сторони готові розвивати – агронапрямок, створення спільних рівненсько-австрійських підприємств, підтримка медичних закладів у придбанні обладнання, а також освітні, культурні та туристичні заходи, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також