За 3 місяці роботи Центру з детінізації ринку пального на Рівненщині припинено діяльність 145 незаконних АЗС. Частина підприємців легалізувала свою роботу. Продаж пального на офіційних АЗС зріс, а бюджети щомісяця додатково отримують 5 млн грн.
- На сьогодні Рівненщина – в авангарді по боротьбі із незаконними заправками. Маємо закріпити цей результат та поширити позитивний досвід на всю країну. У нас є підтримка Нафтогазової асоціації, а головне – президент та уряд має політичну волю щодо припинення діяльності усіх нелегальних АЗС», - зазначив голова ОДА Віталій Коваль.
З метою посилення боротьби із тіньовими АЗС та уникнення рецидивів такої діяльності Віталій Коваль доручив включити до складу обласного Центру представників СБУ та прокуратури. Також до мобільних груп залучатимуть фахівців з демонтажу газових установок та робочих систем АЗС.
Пресслужба Рівненскої ОДА нагадує, що боротьбу з нелегальним обігом пального розпочали на державному рівні. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив фіскальній службі, правоохоронцям і органам контролю до 9 січня 2020 року вирішити цю проблему. На початку тижня представники АЗС обговорювали з президентом Володимиром Зеленським питання зниження цін на пальне.