На Рівненщині замінюють старе обладнання системи оповіщення повітряної тривоги та запускають «Вуличне радіо»

1704 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині замінюють старе обладнання системи оповіщення повітряної тривоги та запускають «Вуличне радіо»

Рівненська обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання системи оповіщення повітряної тривоги. Кількість гучномовців та електросирен також поступово збільшується.

- В області функціонує автоматизована система централізованого оповіщення, яка має дві складові: аналогову - "Сигнал-ВО" та цифрову – "Озон – С". Аналогова була створена ще в 1978 році. Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляють. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове, - повідомив Віталій Коваль, начальник Рівненської обласної військової адміністрації.

Нині в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення «Вуличне радіо». П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської територіальної громади. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.

Віталій Коваль наголосив, що сьогодні необхідно використовувати всі можливості для забезпечення якісного і своєчасного оповіщення про загрози із повітря. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також