На Рівненщині запрацювали іще п’ять фронт-офісів

1035 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині запрацювали іще п’ять фронт-офісів

21 серпня керівництво поліції області проінспектувало роботу нових фронт-офісів у п’ятьох відділеннях поліції. Загалом в області їх — вже десять, а ремонт нині триває іще в п’ятьох відділеннях поліції.

 Очільник поліції Рівненщини Олексій Камишанський разом із головою територіальної громади Дмитром Левицьким перевірили як функціонує фронт-офіс у Млинові. 

«Громадяни повинні відчувати, що вони прийшли не в каральний орган, а до правоохоронного органу, який здатен і вміє надати якісні поліцейські послуги, — підкреслив Олексій Камишанський. — Тепер тільки вперед — докладати усіх зусиль, аби у населення із поліцією завжди був ефективний зворотний зв’язок». 

 Заступники начальника ГУНП в Рівненській області Олександр Панасюк, Сергій Крошко та Руслан Стрельбіцький проінспектували нові фронт-офіси у містах Корець, Березне, Рокитне та селищі Володимирець. 

У кожному відділенні поліції облаштовані рецепція, чергова частина, кімнати для проведення слідчих дій, прийому громадян, побачень, а також доставлення осіб.  

Керівництво поліції області подякувало головам територіальних громад за активну та дієву співпрацю.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також