На Рівненщині запрацював «вакцинальний» колцентр

316 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині запрацював «вакцинальний» колцентр

Оператори обдзвонюватимуть тих людей, які пропустили друге щеплення від COVID-19. Колцентр запрацював сьогодні на базі Рівненської медичної академії.

«На Рівненщині загальна кількість громадян, які з невідомих причин пропустили другу «порцію» вакцини – близько 5%. Можливо, людина хворіла, чи була закордоном, чи просто через неуважність. Ці люди імунізовані вакцинами Pfizer, AstrаZeneka, CoronaVac. Щепитися ними вони можуть і сьогодні, і в найближчі дні», - пояснює перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Координаторка логістики вакцинації в Рівненській області Людмила Країнська розповідає, що оператори вже почали обдзвонювати тих громадян, які вакцинувалися у закладах охорони здоров'я міста Рівне.

«Упродовж сьогоднішнього дня працівники колцентру зателефонують орієнтовно до 200 людей. Оператори повідомлятимуть їм про пункти вакцинації по місту Рівному. Також, обдзвонювачі відповідатимуть на найпоширеніші запитання. Наприклад, які вакцини доступні населенню, як згенерувати COVID-сертифікат, чи потрібно вакцинуватися тим, хто вже перехворів на COVID-19 та інші», - пояснює вона.

Контактний центр працюватиме поки що місяць:

«Ми інформуємо людей, нагадуємо про ревакцинацію і про важливість щеплення. Люди реагують по-різному. Загалом, позитивно: дякують, і кажуть про те, що вакцинуються найближчими днями. Ми надаємо інформацію, де можна зробити щеплення і чи є там потрібна їм вакцина. Також, повідомляємо про те, де можна отримати сертифікат про вакцинацію, як «ДІЯ» генерує сертифікат», - повідомляє Наталія Степанюк,  одна із тих волонтерів, хто зголосився обдзвонювати вакцинованих однією дозою людей: .

Додамо, що з колцентру телефонуватимуть не лише до вакцинованих однією дозою рівнян, а й мешканців області. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також