На Рівненщині засудили харків`янина, який продавав у двох містах фальсифкований алкоголь

439 0

Ми у соцмережах:

вартість вилученого алкоголю  – понад 200 тис грн.

Рівненський міський суд визнав винним 52-річного харків`янина, котрого обвинувачували у незаконному придбанні, транспортуванні та зберіганні з метою збуту, а також збуті на території області незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку.

У суді прокурор довів, що чоловік, не маючи жодних дозвільних документів на свою діяльність, неодноразово купував у місті Рівне незаконно виготовлені підакцизні товари, зберігав їх в орендованому приміщенні у місті  Сарни та збував фальсифіковану алкогольну продукцію (у тому числі з присутніми на ній марками акцизного податку з ознаками підробки) у Рівному та в Сарнах.

Понад 2 000 пляшок різної ємності та найменувань незаконно виготовлених алкогольних напоїв у червні цього року вилучили працівники податкової міліції. Орієнтовна вартість вилученого – понад 200 тис грн.

Згідно з висновком експерта,  алкоголь не відповідає вимогам відповідних ДСТУ. Крім того марки акцизного податку не відповідають за способами друку та елементами захисту аналогічним маркам акцизного податку для алкогольних виробів, що перебувають в офіційному обігу на території України.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури повідомила: суд визнав чоловіка винним та призначив покарання – 4 роки позбавлення волі, а на підставі статті  75 Кримінального Кодексу  України звільнив від відбування основного покарання з іспитовим строком 1 рік. Вилучені підакцизні товари, згідно з вироком суду, підлягають конфіскації та знищенню. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також