На Рівненщині з’явиться пам’ятка природи «Корецькомонастириська»

239 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині з’явиться пам’ятка природи «Корецькомонастириська»

Природоохоронна територія створюється на території Гвіздвіської сільської ради Корецького району, її загальна площа становитиме понад 16 Га.

Основна мета - охорона природно-територіального комплексу та всіх його компонентів, передусім біокомпоненту, ґрунтового покриву, підземних вод, недопущення зменшення лісистості регіону, а також розширення регіональної екологічної мережі.

 

- Фактично ініціатором створення цієї пам'ятки стала місцева громада Кореччини. Мешканці зверталися до мене особисто, через часті випадки незаконної вирубки ясенових та дубових насаджень. Статус пам’ятки природи дозволить взяти цю територію під охорону та захистити від знищення, - зазначив на засіданні Володимир Валявка, голова постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. .

Окрім того, до постійної комісії облради звернулася громада селища Клевань з приводу діяльності компанії «Колор С.І.М.». Мешканці заявляють, що підприємство перевищує норми допустимих викидів в атмосферу, зокрема, у вихідні та в нічну пору доби. Тому Володимир Валявка запропонував запросити на наступне засідання комісії представників громади, підприємства та контролюючих органів для спільного вирішення проблеми. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також