На Рівненщині з’явиться «тихий хутір» для туристів

1433 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині з’явиться «тихий хутір» для туристів

Завдяки туристичному проекту «Медове коло» у Шпанові Рівненського району відкриють «Тихий хутір» - агросадибу, де зможуть відпочивати усі охочі.

«Тихий хутір», зону для відпочинку туристів на околиці Шпанова, планує облаштувати фермер Ярослав Паламарчук. Поряд із власною садибою чоловік встановить альтанки, кемпінг і автомобільну стоянку, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Туристам також пропонуватимуть послуги апітерапії та смачної домашньої кухні. Водночас можна буде скуштувати та придбати ягоди, які пан Паламарчук вирощує сам.

Ярослав Паламарчук

«Для того, аби фермеру вдалось збудувати агросадибу, планується виділення коштів з обласного бюджету (проект фермера виграв конкурс ОДА – Ред.). Шпанівська громада також виділить частину грошей у рамках співфінансування», - розповідає голова Шпанівської ОТГ Микола Столярчук.

Туристичний маршрут «Медове коло» на Рівненщині матиме протяжність понад 250 км. Він об’єднає Рівненський, Костопільський, Березнівський, Корецький та Гощанський райони.

До жовтня цього року за підтримки Рівненської ОДА створять чотири локальні маршрути: у Деражненській, Шпанівській, Березнівській та Соснівській ОТГ.

Організатори проведуть понад 10 експедицій для збору та систематизації інформації про туристичні та етнографічні цікавинки маршруту, відзнімуть 15 відеороликів. Потім наповнять електронну мапу «Медове коло». 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також