На рівненській АЕС ліквідовували «пожежу» в резервуарах з мастилом

311 0

Ми у соцмережах:

На рівненській АЕС ліквідовували «пожежу» в резервуарах з мастилом

Рятувальники відпрацьовували сценарій ліквідації надзвичайної ситуації на виробництві атомної електрики на РАЕС.

 16 листопада рятувальники ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області ліквідували умовну пожежу яка виникла в резервуарах з мастилом на відкритому розпридільчому пристрої – 750 кВт ВП «Рівненська АЕС».

За тактичним задумом, в результаті розгерметизації корпусу автотрансформатора 9АТ ваза В та короткого замикання в ньому, виникла пожежа, відбувається витік масла з подальшим горінням. Прибувши на місце виклику, вогнеборці провели розвідку, створили штаб з ліквідації пожежі, отримали письмовий допуск, та приступили до гасіння розливу масла в обвалуванні. Гасіння здійснювалось з подачею ствола ГПС-600 в тепловідбивних костюмах та одного лафетного та ручного ствола для охолодження корпусу автотрансформатора.

Особливістю та складністю гасіння пожежі являлося розміщення на території ВРП-750кВт великої кількості автотрансформаторів, вольтодоповнювальних трансформаторів та шунтуючих реакторів під високою напругою в технологічному процесі яких використовується велика кількість трансформаторного мастила. Проте завдяки чіткому керівництву та злагодженим діям особового складу підрозділів «пожежа» була ліквідована в найкоротші терміни.

Загалом до проведення навчань було залучено 5 одиниць техніки та 26 чоловік особового складу загону. В ДПРЗ-2 з охорони Рівненської АЕС такі навчання проводиться регулярно з метою загартовування морально-психологічних якостей, чіткої взаємодії підрозділів, відшліфовування професійно-тактичних навичок та умінь особового складу загону та готовності до дій за призначенням. 
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також