![На рівненському Поліссі відкриють нову школу](/img/650/na-rivnenskomu-polissi-vidkriyut-novu-shkolu20180829_5395.jpg)
Нова школа скоро запрацює у селі Озерцях Володимирецького району.
Триповерхову будівлю звели поряд зі старою школою, яку визнали аварійною. Їй майже 80 років і вона не розрахована на велику кількість учнів.
Натомість у новій школі зможуть навчатися майже 200 дітей. Окрім навчальних класів, там планують відкрити дві групи для дошкільнят. Зараз будівельники розфарбовують різними кольорами фaсади та штукатурять приміщення всередині. А з наcтупного тижня монтувaтимуть опaлювальну та водопостaчальну cистеми.