На сміттєві урни в Рівному грошей не дали

672 0

Ми у соцмережах:

На сміттєві урни в Рівному грошей не дали

Комфортний громадський простір — це не лише зелені зони і чисті тротуари. Це ще й можливість викинути обгортку з-під морозива, не пронісши її в пошуках урни. У Рівному не вистачає смітничок, але на придбання нових кошти не виділили.

Ми звернулися за коментарем до пресслужби міського голови із запитанням, чи запланована в місті купівля нових урн, і отримали таку відповідь: «На початку лютого при розподілі бюджету була пропозиція виділити на смітники, тумби і т.д. 1 млн. 600 грн. Проте ці пропозиції були відхилені депутатами Рівненської міської ради».

Голова бюджетної комісії Рівненської міської Ради Павло Алексєвич пояснив:

— Кожну статтю варто розглядати окремо. Щось, на нашу думку, для міста більш пріоритетне, щось — менш пріоритетне. В той момент не було нагоди оцінити важливість тієї чи іншої інвестиції. Тепер в міста є новий керівник департаменту благоустрою — він мав би проаналізувати необхідність та подати бюджетні запити. Бо якщо говоримо про смітники, то є смітники в місцях загального користування, є великі в дворах, є біля закладів торгівлі. Варто розібратись, що з цього підпадає під відповідальність «міста», і тоді депутати приймуть рішення.

Павло Алексєвич також додав, що про стан і наявність смітників біля магазинів, кафе, ресторанів повинні дбати підприємці, власники закладів.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також