На військовий облік поставлять 6 тисяч юнаків

569 0

Ми у соцмережах:

Фото – капітана Олексія Мосейченка

У районних військових комісаріатах тривають планові заходи, пов’язані із проведенням приписної кампанії юнаків 2002 року народження. Кампанія стартувала 1 січня і триватиме до 31 березня.

Приписці до призовних дільниць підлягають хлопці, яким у 2019 році виповнюється 17 років. Для отримання відповідного свідоцтва їм необхідно пройти медкомісію.
 
– Допризовники, як правило, приписуються або за місцем проживання, або за місцем навчання. Згідно графіку юнаки прибувають на призовну дільницю, де їх направляють до лікарів-спеціалістів, які визначають їхній стан придатності до військової служби. На даний час у місті Рівному та Рівненському районі плануємо приписати  1611 чоловік, – розповів заступник військового комісара Рівненського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Дмитро Бондарев.
 
На Рівненщині згідно планів цьогоріч мають поставити на військовий облік близько 6 тисяч осіб, повідомляє Інформаційне агентство МО України (м. Рівне).ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також