На власний дім — 13 кредитів

1271 0

Ми у соцмережах:

На власний дім — 13 кредитів

Цьогоріч завдяки обласній програмі "Власний дім" люди, які мешкають у селах, отримали 13 кредитів на будівництво та придбання житла.

Цьогоріч завдяки обласній програмі "Власний дім" люди, які мешкають у селах, отримали 13 кредитів на будівництво та придбання житла. Сільським жителям уже надали 611 тисяч гривень фінансової підтримки. Загалом на реалізацію програми у державній та місцевих скарбницях зарезервували 2 мільйони 250 тисяч гривень. Крім того, повідомив перший заступник голови ОДА Анатолій Юхименко, цьогоріч збільшили максимальні суми позик, адже багатьом селянам не вистачало коштів, аби звести нову оселю. Нині на завершення будівництва жителі області можуть отримати кредит до 100 тисяч гривень, а на нове — до 200 тисяч гривень, тоді як минулоріч суми позик були вдвічі меншими. Загалом же у 2013 році планують прокредитувати 16 сільських забудовників, а ще майже сотні допомогти пільговими грішми провести газифікацію осель.

Довідка "РВ"

Програма індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості "Власний дім" діятиме до 2015 року. Відповідно до неї, позику надають селянам під 3 відсотки річних на 20 років, молодим сім'ям на 30 років, а родини, в яких троє і більше дітей до 18 років, не сплачують відсотків.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також