![На вулицях мікрорайону Заріччя нарешті засвітять ліхтарі](/img/650/na-vulitsyakh-mikrorayonu-zarichchya-nareshti-zasv20180328_6588.jpg)
Мешканці мікрорайону Заріччя, що у місті Костополі, зможуть ходити не темними вулицями, бо комунальники змогли забезпечити там належне освітлення.
Працівники КП «Костопількомунсервіс» вже закінчили роботи з встановлення системи вуличного освітлення на вулиці Поповича. Роботи було проведено відповідно до програми з благоустрою міста Костопіль. Однією із її ключових цілей є саме забезпечення костопільчан комфортними умовами проживання не лише у центрі міста, а й у найбільш відділених його куточках, повідомляє міська рада Костополя.