![На Здолбунівщині невідома поширює наклеп на місцевих жителів](/img/650/na-zdolbunivshchini-nevidoma-poshiryue-naklep-pro-_20221103_9190.jpeg)
У селі Орестів Здолбунівської громади невідома жінка поширювала наклепницькі листівки.
За словами поліцейського офіцера громади, неправдива інформація стосувалася місцевих жителів.
Відомо, що підозрювана пересувалась на велосипеді.
- Усім, хто має будь-яку інформацію про згадану особу чи інших осіб, що розповсюджують такі листівки, прохання повідомити про це поліцейському офіцеру громади Олександру Бондару за тел. 098-090-70-06, - звертається міська рада до громадян.