На зупинках у Рівному встановлять рекламні тумби (ФОТО)

891 2

У Рівному продемонстрували вигляд майбутніх тумб, які мають побороти хаотичну рекламу. Завдяки громадському бюджету до кінця року таких тумб мають встановити близько 30 штук.

 Оскільки вигляд рекламних тумб – це питання дискусійне, то їхню майбутню форму затверджували на архітектурно-містобудівній раді.

Першу пропозицію із вигляду тумб надав архітектор Дмитро Котляров. Згідно із нею, тумба має вигляд колони, висотою більше трьох метрів.

Однак архітекторам не сподобався матеріал, з якого пропонують виготовити колону, та недосконала конструкція. Адже шапка колони надто велика, а її низ – маленький, тому її можна буде легко перекинути.


Дві альтернативні пропозиції надав архітектор Олександр Гусарук. Однак перша його тумба має форму сіті-лайту, що гальмуватиме її встановлення.

Адже, щоб розмістити одну таку тумбу, потрібно буде відводити землю.

Ще одна форма тумби розроблена спеціально для того, щоб її можна було встановлювати на фасади будівель. Форма тумби сподобалася рівненським архітекторам, але встановлення тумб такої форми не відповідає проекту громадського бюджету.

Тому архітектурно-містобудівна рада вирішила погодити концепцію тумби, яку розробив архітектор Дмитро Котляров. Але його колону ще будуть допрацьовувати.

Нагадаємо, у 2018 році рівнянка Олена Хомич подала на громадський бюджет свою пропозицію, як у Рівному побороти хаотичне заклеювання оголошеннями стовпів, дерев, зупинок, фасадів будинків та парканів. Оскільки його пропозиція назбирала необхідну кількість голосів, то таких тумб мають встановити у найбільш людних місцях Рівного близько 30.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Олександр 05:09, 31.05.2019

    Мені тумба яку затвердили для встановлення (сама перша) нагадує .. стоячий х....й. Вам не здається? Тепер всі Рівняни та гості нашого міста будуть по всьому місту щоденно дивитися на стоячі ху...ї. Молодці. Ото вже архітектори, ото вже вивчилися.!!! Це яка збочена уява в голові цього автора? Він або сексуально озабочений, або скрита форма чикатила. Хоча.... які справи в місті, якого мера вибрали так він до мешканців і відносяться - з хуя...и. Так що Рівняни вітаю вас з стоячими ху..ми на наших вулицях.

  • Олександр 05:40, 31.05.2019

    Хотілося б додати, що ідея по суті вірна та необхідна.. Але ХОМКО підійдіть до її втілення якось з розмахом, красиво, щоб було якось креативно. Невже в місті Рівне не знайдеться людини яка б розробила та запропонувала гарні тумби? Щоб не було так убого??? Що стосується як подолати ці розклейки реклам та об"яв на кожному стовпі. Є простий спосіб. Скачується на телефон програмка "Автодозвон" і той хто розклеїв обяву у невстановленому місці вбивається вказаний в рекламі телефон і ця програма цілі сутки звонить йому кожну хвилину. Я сам це випробував. Як тільки на стіні мого будинку наклеїть черговий терпіла наклеює своє оголошення (наклеїти його на дошку оголошень яка вісить поряд розуму не хватає) я забиваю його номер і цілий день , щохвилини іде дозвон. В результаті цей дурень виключає телефон бо за цілий день звонків можна і з розуму зійти. А коли телефон виключений то і смислу в цьому оголошенні не має. ПОПРОБУЙТЕ. ПОБАЧИТЕ, ЩО БІЛЬШЕ НЕ БУДУТЬ КЛЕЇТИ ОГОЛОШЕННЯ ТАМ ДЕ НЕ ТРЕБА.

Залиште вiдповiдь

Читайте також