У Рівному набрали чиновників на три мільйони

911 0

Ми у соцмережах:

Марія Корнійчук

Більшість депутатів Рівненської міської ради на сесії проголосували за таке рішення. Але чимало було й таких, що обурювались — навіщо так багато чиновників?! Обурювались, щоправда, лише ті депутати, голос яких не впливав на рішення, бо вони не входять в коаліційну більшість.

Марія Корнійчук, керуюча справами Рівненського міськвиконкому:

— Я розумію, що 17 штатних одиниць — це багато. Але на наступну сесію ми подаватимемо рішення про реорганізацію структури і буде скорочення штату. Люди приймаються на конкурсній основі. Тобто тільки коли звільняється посада, маємо право оголошувати конкурс. Наразі в нас вакансій немає. Два місяці проходить до оголошення конкурсу після всіх процедур.

То куди ж працевлаштують цих 17 додаткових працівників? Окрім додаткових трьох водіїв, які поповнять штат господарського відділу, троє працюватимуть у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення, четверо — в організаційному, по двоє додатково направлять у патронатну службу, у контрольний відділ, до організаційно-контрольного і один чиновник — у відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також