Начальнику Шевчуку знайшли заміну

2750 0

Ми у соцмережах:

Начальнику Шевчуку знайшли заміну

Міський голова Рівного запропонував розширити штат управління у справах сім’ї, молоді та спорту на ще одного працівника. Незабаром відбудеться заміна й багаторічного начальника управління Сергія Шевчука, який працював ще при головуванні Володимира Хомка. Адже його вже переконали написати заяву на звільнення за власним бажанням. Він погодився зайняти посаду заступника, яку для нього створили ще кілька місяців тому.

Відповідно до коаліційної угоди, посаду начальника цього управління мали б віддати представнику фракції «Голос». Адже «Голос» був єдиною партією, яка під час виборів підтримала кандидата від політичної сили прихильників Петра Порошенка. Всі інші партії віддали свою прихильність конкуренту Третяка, а тепер секретарю міської ради Віктору Шакирзяну. Саме тому, коли Олександр Третяк зайняв посаду міського голови, то депутатка від «Голосу» Марина Кузмічова стала його заступницею з гуманітарних питань, а Наталія Лозовська очолила управління культури. Всі очікували, що дотичного до «Голосу» бізнесмена та волонтера Олександра Гребенюка призначать керівником управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Однак розпорядження про таке призначення міський голова так і не підписав.

Віталій АндрощукГоворять, що проблема полягає у відносинах всередині самої коаліції, яка складається з партій «ЄС», «Рівне Разом» та «Голос». Зіпсувала відносини діяльність депутата
з «Голосу» Миколи Бляшина. Той на сесіях постійно гаряче критикує проєкти рішень, які подає партія «ЄС». Більше того, у нього конфлікт з одним із депутатів цієї фракції Дмитром Котляровим. Адже Бляшин є одним із ініціаторів судового позову про оскарження ДПТ правого берега Басового Кута, який розробили з ініціативи Котлярова. Ймовірно, через конфлікт між різними групами впливу в будівництві й відбувся цей судовий процес. Бо одних забудовників влаштовує цей детальний план забудови, а інших — ні.

Сергій ШевчукУ політичних колах пліткують, що лідеру фракції «Голос» Роману Денисюку був поставлений ультиматум. Він мав забезпечити прихильність Миколи Бляшина. Коли цього не відбулося, то на посаду начальника управління сім’ї, молоді та спорту почали шукати іншу людину. І, здається, знайшли — ним може стати Віталій Андрощук, колишній генеральний директор рівненського футбольного клубу «Верес». У вільному доступі можна знайти інформацію, що п.Андрощук закінчив рівненську ЗОШ №2. Він має дві вищі освіти за спеціальностями: фізична культура і спорт та інформатика та прикладна математика, які здобув у МЕГУ.

Сергій Шевчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту:

— Наше управління складається з двох відділів — фізичної культури та спорту і сім’ї та молоді. Оскільки обсяг роботи в напрямку молодіжної політики великий, то ми просимо ввести ще одну посаду спеціаліста. Загалом у нашому управлінні буде працювати 8 осіб.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також