Надєїн розповів, як виглядатиме клубна база «Вереса» (ВІДЕО)

1078 0

Ми у соцмережах:

Надєїн розповів, як виглядатиме клубна база «Вереса» (ВІДЕО)

Президент народного клубу Верес Іван Надєїн розповів про те, як виглядатиме тренувальна база народного клубу Верес на вулиці Захисників Маріуполя у Рівному.

Архітектори вже представили свої напрацювання. Найближчим часом члени наглядової ради повинні затвердити кошторис робіт.

- Ми зібралися з членами наглядової ради, з віцепрезидентами - обговорити проект, який напрацювали разом з архітекторами. Це триповерхова мультифункціональна споруда, де розмістяться дві наші команди: основна та юнацька. Футболісти зможуть за потреби перебувати на базі постійно. Тренуватися та відновлюватися. Ідея такого комплексу запозичена у мадридського Реала. Звісно, масштаби інші. Але ідея і архітектурні рішення - запозичені у королівського клубу.

Перший поверх - це роздягальні, спа зона, тренажерний зал, спортивний зал, їдальня, кухня. Другий поверх буде виключно дитловим. Там розташовуватимуться команди, тренери обох чоловічих команд. Таку ідею підгледіли у Кривбаса. Там обидві чоловічі команди теж живуть разом. Кривбас свою базу теж будував у доволі стислі терміни у стилі лофт.

Також запроектований третій поверх. Там буде великий івент хол. Це нам потрібно, бо ми намагаємося об‘єднати навколо себе бізнес нашого регіону. Там же буде розташовуватися клубний офіс. А також - відкриті тераси для перегляду матчів на полях клубної бази.

Обговорили будівництво третього поля. Воно також буде з натуральним газоном. Можливо, навіть, з підігрівом. Щоб ми повністю питання матчів восени й навесні для клубних команд закрили, - розповів президент народного клубу Верес Іван Надєїн. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також