Надіє, живи і дай нам усім надію на перемогу!

1121 0

Ми у соцмережах:

Надіє, живи і дай нам усім надію на перемогу!

У перший день весни сотні рівнян вийшли на майдан Незалежності міста, щоб підтримати Надію Савченко, яка голодує вже понад 80 днів. Спільну молитву за Україну, за мир, за Надію здійснив архієпископ Рівненський і Острозький владика Іларіон. Рівняни тримали плакати на підтримку Надії Савченко, слова захоплення і вдячності писали на великому українському прапорі.

МИТИНГ НАДИЯ_cr У перший день весни сотні рівнян вийшли на майдан Незалежності міста, щоб підтримати Надію Савченко, яка голодує вже понад 80 днів. Спільну молитву за Україну, за мир, за Надію здійснив архієпископ Рівненський і Острозький владика Іларіон. Рівняни тримали плакати на підтримку Надії Савченко, слова захоплення і вдячності писали на великому українському прапорі. За словами організатора акції, голови міської партійної організації ВО "Батьківщина" Галини Кульчинської, цей прапор обов'язково передадуть Надії Савченко. Організатори роздавали рівнянам лист від Надії Савченко і наліпки з написом "FreeSavchenko". Численна громада Рівного одноголосно підтримала лист-звернення до Надії від рівнян. 2_cr

Надії Савченко,
Герою і Символу України

Надіє, Надю! Ми знаємо, як ти втомилася і як тобі важко. Ми знаємо, що всі просять тебе відступити і припинити боротьбу. Ми знаємо, що ти не відступиш, а тому просимо тебе — перемогти! Просимо так, як просять найріднішу людину. Як ту, хто дає сили і натхнення для перемоги — мільйонам. Як ту, яка потрібна нам — усім. Ми звертаємося до тебе, Надю, як до Воїна. Бо ти і є — Воїн, Жінка-Воїн, справжній сучасний Символ України. Символ нашої національної звитяги, гордості і краси. Тому просимо тебе як військову: "Надю, не дай загинути Символу". Подивись на це як людина військова. Чому будь-які жертви вважаються допустимими заради збереження бойового прапора? Бо прапор — це те, що веде усіх. Те, що дає сили і натхнення багатьом. Дає, поки він є, цей прапор. Втратили прапор — втратили армію. Втратили прапор — зазнали поразки. Зрозумій, для російського режиму твоя смерть стане перемогою. Їхньою перемогою над усіма нами, над Україною. А ми втратимо ту, яка потрібна нам живою і потрібна тут, в Україні. Потрібна для того, щоб Україна перемогла. Бо попереду в нас іще великі випробування і важкі часи. Нам потрібна Ти, аби ми змогли пройти ці важкі часи. Пройти з честю. Зламай їхні плани — виживи. Повернися в Україну і стань нашим прапором тут, на рідній землі. Кодекс древнього самурая каже: "Умерти — дуже просто. Складно — вижити і жити". Надіє, у тобі, як ні в кому іншому, є цей дух самурая-воїна. Не зрадь його. Зламай плани тих, хто не хоче бачити тебе живою тут, серед нас, в Україні! Умерти ми завжди встигнемо. Час грає на нас, але тільки доти, доки ти жива. Виживи і не дай нікому задовольнитися твоєю смертю. Виживи і дай нам усім Надію — на перемогу! З тобою ми — переможемо! Слава Україні!
Місто Рівне, 1 березня 2015 року.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також