Надмірна гігієна шкодить здоров’ю

342 0

Ми у соцмережах:

Надмірна гігієна шкодить здоров’ю

Вчені зробили несподіване відкриття, яке сподобається людям, котрі не люблять митися.

Дерматологи стверджують, що необхідність щоденного миття всього тіла є одним з найпоширеніших міфів сучасності. Особливо, якщо це супроводжується застосуванням миючих засобів і використанням мочалок.

В процесі щоденного душу або ванни ми змиваємо захисний шар, який захищає шкіру, а значить, і весь організм від проникнення хвороботворних мікробів.

«Гаряча вода і мило, особливо якщо вдаватися до них кожен день, здатні позбавити шкіру її природного захисту і призвести до висушування, тріщин і навіть інфекцій», — стверджує дерматолог Нік Лоуе. Відповідно, митися слід якомога рідше, водою кімнатної температури і гелем для душу, що не містить мила, рекомендує він.

До того ж самі лійки для душу є розсадником зарази і здатні завдати здоров'ю шкоди, зазначає професор Норман Пейс з Університету Колорадо. Причому, не тільки шкірних покривів. Як тільки вони наповнюються потоком води, вся ця зараза виштовхується назовні й потрапляє в легені, провокуючи напади задухи, кашель та інші проблеми з диханням аж до непритомності.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також