Надзвичайники дослідили Рівне на тему пожежної безпеки: висновки

611 0

Ми у соцмережах:

Надзвичайники дослідили Рівне на тему пожежної безпеки: висновки

Протягом 2021 року рятувальники спільно «Рівнеоблводоканалом» перевірили стан зовнішнього протипожежного водопостачання, проїздів, під’їздів до будівель та споруд на відповідній території.

 На ряді вулиць виявлено перешкоди у проїздах транспорту аварійно-рятувальної служби: Соборна, Шкільна, Вересая, Пересопницька, Бандери, Буковинська, Відінська, Корольова, Драгоманова, Гайдамацька, Шухевича, Галицького, Сагайдачного, Фучика.

Несправними лишаються 30 пожежних гідрантів. Проблемним залишається питання встановлення нових пожежних гідрантів, зокрема в безводних мікрорайонах міста (Золотіїв, Червоні Гори, Тинне, частково Новий Двір та Басів Кут).

Тож на виконкомі вирішили рекомендувати керівникам управляючих компаній та головам ОСББ забезпечити проїзд рятувальної техніки, а також забезпечити розміщення покажчиків місьць найближчих пожежних гідрантів на фасадах будинків. «Рівнеоблводоканал» просять пришвидшити роботи з ремонту гідрантів, або ж керівникам установ і організацій самим провести цей ремонт.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також