Нагородили кращих спортсменів року

2360 0

Медалі спортсменам, які гідно представили область на змаганнях всеукраїнського, європейського та світового рівня, а також їхніх тренерам вручив голова ОДА Василь Берташ.

Медалі спортсменам, які гідно представили область на змаганнях всеукраїнського, європейського та світового рівня, а також їхніх тренерам вручив голова ОДА Василь Берташ. Так, серед нагороджених, зокрема, бронзова призерка перших в історії Юнацьких Олімпійських ігор, що відбулися в Сінгапурі, легкоатлетка Олена Колісниченко, бронзовий призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Андрій Мартинчук, чемпіонки України з пляжного волейболу Олена Басанова та Валентина Грицюк, чемпіонка зі спортивної гімнастики Олена Васильєва. Загалом протягом року 22 спортсмени спортивних шкіл стали чемпіонами України з різних видів спорту. Серед тих, чиїми здобутками Рівненщина може пишатися, 7 команд-переможців всеукраїнських змагань з пляжного волейболу, легкої атлетики, стрільби з лука, лижного туризму, водного туризму, 13 команд-переможців обласної спартакіади школярів, а також 2 команди-переможці обласних етапів всеукраїнських заходів. Їм вручено подяки та спортивний інвентар. Нагороди отримали райони, команди яких посіли призові місця в загальному заліку обласної спартакіади школярів, а також загальноосвітні навчальні заклади, що стали переможцями обласного конкурсу на кращу організацію фізкультурно-спортивної роботи. Так, Дубенську гімназію відзначили дипломом І ступеня, кубком, а також вручили спортивний інвентар на суму 4 тисячі гривень, Володимирецький районний колегіум отримав спортивний інвентар на суму 3 тисячі гривень, а загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів за третє місце — спортивний інвентар на суму 2 тисячі гривень.