На Рівненщині вшанують пам’ять захисників України

692 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині вшанують пам’ять захисників України

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Ті трагічні події розгорталися на сході України, саме на соняшникових полях. Тому сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України.

Усіх українців закликають у цей день доповнити одяг соняхом – символом пам’яті захисників України і тим самим продемонструвати свою шану та повагу. Рекомендують виготовляти стилізовані соняхи з тканини та розміщувати їх на одязі на лівій стороні грудей.

Відповідне стилізоване зображення соняха буде розміщене на екранах під час телетрансляції у цей день.

Цього дня планується вшанування пам’яті захисників України на Рівненщині. Всіх закликають 29 серпня о 10:00 спинитися та вшанувати загиблих захисників хвилиною мовчання.

Де би ви не були – на центральних площах чи на кладовищах, під час роботи чи подорожі, рекомендують за можливості припинити будь-які роботи, зупинити транспорт на узбіччі (дотримуючись безпеки поводження на дорозі), дотриматися режиму мовчання в ефірі теле- та радіоканалів, щоб віддати дань тим, хто загинув за Україну, та висловити підтримку їхнім сім’ях, рідним та побратимам. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також