Нас чекає Севастополь

1245 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» зробив те, що від нього очікували вболівальники. Підопічні Юрія Баховського двічі у себе на майданчику перемогли львівський «ТВД». Завдяки цьому рахунок у серії став 2:1, а відтак на наступній стадії рівняни поборються за п’яте місце, а «ТВД» — за сьоме.

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» зробив те, що від нього очікували вболівальники. Підопічні Юрія Баховського двічі у себе на майданчику перемогли львівський «ТВД». Завдяки цьому рахунок у серії став 2:1, а відтак на наступній стадії рівняни поборються за п’яте місце, а «ТВД» — за сьоме. Зважаючи на поразку у Львові — 6:7, другий матч серії у Рівному вийшов для нашої команди доволі нервовим. У першому таймі львів’яни двічі влучили у штангу. На щастя, потім був гол Сергія Тригубця — 1:0. Втім, «ТВД» зміг відігратися — 1:1. Все йшло до післяматчевих пенальті, але на 38-й хвилині львівський гравець зрізав м’яч у свої ворота. Закріпив успіх на останніх секундах матчу наш голкіпер Віталій Дєнюжкін, пробивши у порожні ворота — 3:1. Третій і вирішальний поєдинок серії таким напруженим вже не був. Завдяки двом реалізованим десятиметровим вже до перерви рівняни вигравали — 3:0. Після відпочинку «ТВД» замінив воротаря польовим гравцем і, як наслідок, отримав ще два голи. Підсумковий рахунок — 7:1. У нас тричі відзначився Сергій Тригубець, по два рази Мар’ян Маринюк та Михайло Волянюк. Протистояння в іншій парі — «Моноліт» (Харків) — «ПФС» (Севастополь) вийшло не менш безкомпромісним. Усі їхні три гри завершились унічию. Втім, у післяматчевих пенальті севастопольці були двічі сильнішими. Тому саме до міста-героя вже цього тижня вирушить «Кардинал». Матч або матчі у Рівному відбудуться наступних вихідних.