Нас мало, але ми «Сузір’я»

1396 0

Рівненська жіноча баскетбольна команда «Сузір’я-НУВГП» веде запеклу боротьбу за медалі у вищій лізі. Нагороди для рівнянок є дуже важливими, оскільки вони дають звання «Майстрів спорту України». Саме це є головною метою дівчат Валерія Жартуна. В єдиному домашньому турі фінального етапу в гості до «Сузір’я» завітали переможці центральної зони «Олімп-НАЕК» (Южноукраїнськ) та «Реґіна-Баскет» (Бар). Ці колективи теж є претендентами на «срібло» та «бронзу» (»золото» столичного «ТІМ-СКУФа» ні у кого сумнівів не викликає), а тому усі чотири поєдинки вийшли видовищними для глядачів та напруженими для «Сузір’я».

У першій грі проти «Олімпу», сформованого з баскетболісток, яким за тридцять, рівнянки протягом трьох періодів програвали в межах десяти очок. Початок заключної чверті здивував усіх, наша команда виграла шестихвилинний відрізок з рахунком 16:0, а у підсумку і гру — 68:60. Повторний матч цих суперників проходив за подібним сценарієм, але тільки навпаки. Протягом трьох чвертей попереду були рівнянки, але у заключній десятихвилинці команда з Южноукраїнська вирвала перемогу — 59:55. Не такими, але все ж запеклими вийшли й поєдинки проти «Реґіни-Баскет». «Сузір’я» перемогло — 72:62 та 75:65. У перших трьох зустрічах найрезультативнішою у нас була Ганна Єремейчук, на її рахунку, відповідно — 22, 22 та 24 очки. У заключній зустрічі усіх «порвала» Людмила Сова — 37 пунктів. Загалом варто відзначити найкращі бойові риси усіх рівнянок. Адже нині команда тримається фактично на чотирьох гравцях — згаданих Ганні Єремейчук та Людмилі Сові, а також Вікторії Климюк та Олені Бондар, плюс дівчата 1994 р.н. Після ігор наставник «Сузір’я» Валерій Жартун був дещо засмучений, адже, не приховує, розраховував на чотири домашні перемоги. Втім, боротьба триває. Наша команда проведе ще два тури (вісім матчів). Спочатку в Харкові проти тамтешнього «ХАІ-Прогресу» та бердянської «Чайки», а потім у Києві — проти «Олімпу» та «Реґіни-Баскет». Нині рівнянки ділять третє місце з харків’янками, а також відстають на очко від представниць Южноукраїнська. Саме ці три колективи, найімовірніше, і розіграють два комплекти нагород.