Рівнянину виставили рахунок за сміття за 7 років, впродовж яких він працював за кордоном

11413 0

Ми у соцмережах:

Рівнянину виставили рахунок за сміття за 7 років, впродовж яких він працював за кордоном

Рівнянин Юрій Кузмич побудував будинок в районі Нового Двора, а після цього поїхав на довгий час за кордон. Коли повернувся, то комунальники у липні надіслали йому листа з вимогою сплатити 4 597 гривень за вивезення сміття.

Юрій Кузмич, мешканець вулиці Ясеневої:

Довгий час з дружиною ми будували хату, будівельне сміття вивозили партнери по будівництву. Після цього поїхали за кордон. За цією адресою проживала одна бабуся, яка є пільговиком. Сміття ми не викидали, тому й ніяких договорів із компанією «Санком», яка була на той момент надавачем послуг, у нас не було. Коли повернулися після більше 7 років з-за кордону, то комунальне підприємство КАТП-1728 виставило борг за сміття. Коли я хотів з’ясувати причину боргу та прояснити ситуацію, то від заступника міського голови Артема Ганущака та КАТП-1728 отримав відписки. Після моїх звернень до комунального підприємства звідти почалися дзвінки з вимаганням, погрозами. Тут взагалі питання не у грошах, а у принципі. Я був у багатьох країнах, але щоб так по-хамськи ставилися до людей, то таке зустрічаю вперше.

Віктор Шакирзян, секретар міської ради:

Було домовлено, що цей чоловік зустрінеться з юристом підприємства та подасть усі відповідні документи. Питання з боргом буде унормовано. Також потрібно буде укласти договір на вивезення побутових відходів. Щоб у майбутньому така ситуація не повторювалася, то цей чоловік перед черговим виїздом за кордон буде подавати відповідні документи.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також