Наталія Королевська: "В Україні реально підняти мінімальну зарплату до 1000 євро, а пенсію до 500 євро"

1594 0

Ми у соцмережах:

Наталія Королевська: "В Україні реально підняти мінімальну зарплату до 1000 євро, а пенсію до 500 євро"

Минулого тижня лідер партії "Україна — Вперед!" Наталія Королевська презентувала рівнянам свою програму виходу з політичної та економічної кризи "Нова економіка — Нова країна". Над програмою, остаточний варіант якої буде представлено у травні, впродовж чотирьох років працювали фахівці багатьох галузей. Підтримка вітчизняного виробника та від'єднання політики від бізнесу — це основні її пріоритети. Також Наталія Королевська ініціює прихід до влади нових лідерів, яким під силу побудувати економіку, засновану на реальній соціальній справедливості.

— Рівненська область унікальна тим, що 50 відсотків регіону — це сільське господарство, а 50 — промисловість, — так охарактеризувала Рівненщину Наталія Королевська. — Ми бачимо колосальний потенціал для застосування тут закону, автором якого я була, по індустріальних парках, з метою залучення інвестицій і створення високотехнологічних підприємств з високооплачуваними робочими місцями. Також унікальність регіону полягає в тому, що народжуваність перебуває на одному з перших місць в Україні, Рівненщина — одна з наймолодших областей. Та, на жаль, молодь в пошуках роботи залишає регіон, оскільки не бачить тут перспектив. Але якщо в області буде створено робочі місця, будуть інвестиції, то й ця проблема буде вирішена. За словами Наталії Королевської, нинішня згубна економічна політика уряду об'єднала проти себе всіх українців, котрі не в змозі вижити на пенсію у 800 гривень чи на зарплату в півтори тисячі гривень. — Нинішня влада — це кара, переживши яку, ми повинні зробити висновки і ніколи більше не повторювати подібних помилок, — зазначила Наталія Королевська. — Я дуже багато їжджу по Україні і бачу, що сьогодні країна єдина, люди не діляться на помаранчевих і синіх, тому що рівень життя дуже низький скрізь. Пенсіонерка у Львові запитує, як можна прожити на 800 гривень пенсії, у Рівному швачки задають запитання, як можна прожити на півтори тисячі гривень зарплати, студенти переймаються, як можна отримати своє перше робоче місце.

 

За двадцять років політики переконали українців, що корупція непоборна Лідер партії "Україна — Вперед!" зазначила, що завдяки потенціалу і можливостям, які ще залишилися в країні, реально досягти таких результатів, коли в Україні мінімальна пенсія становитиме 500 євро, а мінімальна заробітна плата — 1000 євро. Закладаючи основні засади програми "Нова економіка — Нова країна", команда Наталії Королевської орієнтувалася не на макроекономічні показники, а на економіку окремої людини, окремої сім'ї. — Як зробити 500 євро пенсії — це не секрет ні для кого, - наголосила Наталія Королевська. - Сьогодні половина бюджету, половина потенціалу країни перебуває в тіні. Сьогодні корупція становить 10 мільярдів щорічних хабарів. А це 200 тисяч робочих місць, це відразу добавка до пенсії кожному пенсіонеру у 600 гривень.

 
За словами Наталії Королевської, головна заслуга наших політиків за 20 років незалежності країни полягає в тому, що вони переконали людей, що побороти корупцію неможливо. — Політики змусили людей повірити в те, що ті умови, в яких ми живемо, — це наша доля, наша місія. Я ж впевнена, що корупцію перемогти не тільки можливо, а у нас іншого виходу просто немає, — наголосила лідер партії Україна — Вперед!". — Коли я спілкувалася з президентом Грузії, у минулому найбільш корумпованої країни на пострадянському просторі, я запитала у нього, як він поборов корупцію. Як зробив так, що немає хабарів, що економіка працює. Виявляється, все геніальне — просто. Цей чоловік зміг привести до влади нових лідерів. Людей, які поставили мету змінити країну, довести собі й людям, що можна жити по-іншому. І у них це вийшло.
 

Економічне диво в Україні можливе І одним з найперших кроків подолання тотальної корупції в країні Наталія Королевська вважає позбавлення депутатів усіх пільг і привілеїв. Щоб народні обранці сприймали депутатство як звичайну роботу із середньою зарплатнею, яка залежатиме від конкретних результатів роботи. Тоді, відповідно, й зникне бажання бізнесу рухатись у політику. Як приклад правильної кадрової політики Наталія Королевська назвала професійну підготовку працівників ХАЕС. — Хоч десь в нашій країні ще дотримуються професійного рівня підготовки кадрів, а не кон'юнктурного способу призначення на посади, — зазначила Наталія Королевська. - Тут, щоб людина виросла до керівної посади, повинно пройти як мінімум 15 років, і лише тоді їй буде довірено право серйозного управління. Це дуже правильна школа. На жаль, ні в політиці, ні в державному управлінні, ні у виконавчій владі сьогодні немає школи. Туди потрапляють частіше за гроші. А потім це й відгукується нам політичними й економічними катаклізмами. Якби нашим парламентарям спочатку давали муляж парламенту, вчили б писати закони, натискати на кнопки, відстоювати інтереси громадян, і за результатами цього навчання люди обирали б найдостойніших. Тоді й якість парламенту була б зовсім іншою. Наталія Королевська впевнена, що в Україні цілком можливо здійснити економічне диво. Але для цього потрібно зробити п'ять кроків: подолати корупцію, реформувати систему правосуддя, здійснити тотальну дерегуляцію, створити сприятливий інвест-клімат, розвивати інфраструктуру. — Економічне диво в Україні можливе! — впевнена Наталія Королевська. - Я, як кандидат економічних наук, людина, яка створювала робочі місця, не плекаю ілюзій. Ми вивчили досвід країн, які перебували в такій же складній ситуації, як Україна. Ми брали до уваги приклад Бразилії, де за кілька років змогли створити 14 мільйонів робочих місць. Ми брали до уваги приклад індійського уряду, коли правильно поставлені пріоритети на IT-галузі змогли створити економіку нової якості. Приклад тієї ж Грузії доводить, що економічне диво можливе і в нашій країні.

 

Майбутнє — за новими лідерами — Ми взяли на себе велику відповідальність, створивши нову політичну силу, — зазначила Наталія Королевська. — Це непросто, і жодних ілюзій ми не плекаємо. Але ми розуміємо: якщо зараз не привести в політику нових лідерів, якщо зараз не змінити її якість, то країна, як була двадцять років у болоті політичного минулого, так в ньому житиме і надалі. І для того, щоб реалізувати політику і економіку нової якості, безумовно, потрібні нові лідери. Ми зробимо все, щоб вже під час парламентських виборів-2012 забезпечити соціальний і політичний ліфт тим людям, які своїми справами, своїми вчинками і громадянською позицією довели готовність боротися за наше спільне майбутнє. Ми прекрасно розуміємо, що можна багато говорити про політику, можна розповідати про те, як ми любимо свою країну, можна красиво вести політичні дебати. Але ми прекрасно усвідомлюємо, що, не змінивши ситуацію в економіці, не змінивши якість життя наших людей, ми ніколи не збудуємо сильну і незалежну Україну. За словами Наталії Королевської, за минулий місяць до партії "Україна — Вперед!" вступило 10 тисяч осіб і 50 тисяч заповнили анкети прихильників дій партії, які готові працювати на благо країни на волонтерських засадах.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також