Нацгвардійці Рівненщини тепер читають казки дітям

591 0

Ми у соцмережах:

Нацгвардійці Рівненщини тепер читають казки дітям

У Тучинському навчально-реабілітаційному центрі, що за 30 км від Рівного, виховуються діти, обділені батьківською увагою.

Саме до них завітали військовослужбовці рівненської військової частини Нацгвардії. З наймолодшими вихованцями закладу вони читали казку «Ріпка» та інтерпретували її в ролях, а ще гралися, пригощалися солодким печивом та проводили фізкульт-хвилинку.

Діти 5-річного і 6-річного віку щиро зраділи зустрічі з військовими. Натомість останні спершу трішки зніяковіли, адже ніколи до цього їм не доводилося читати казок для такої великої і допитливої публіки. Проте вже після першого абзацу казки «Ріпка», прочитаного 20-річним військовослужбовцем строкової служби Остапом Малашівським, щире зацікавлення дітей розрядило обстановку.

Після читання казок із старшою групою дошкільнят, військовослужбовці завітали до середньої та наймолодшої групи із солодощами, які привезли в подарунок. Тут вони розповіли, хто вони такі і послухали віршики від дітей. А ще провели коротку хвилинку фізкультури, відтискаючись від підлоги та присідаючи з дітьми на руках.

Віднині військова частина започатковує акцію «Казкові читання» з вихованцями закладів інтернатного типу. Щомісяця нацвагрдійці виїздитимуть в один з таких закладів Рівненщини на зустрічі з дітьми.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також