НАЗК подало до суду на голову Рівненської ОДА

3489 0

Ми у соцмережах:

НАЗК подало до суду на голову Рівненської ОДА

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол про адміністративне правопорушення голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка. Протокол стосується електронних декларацій посадовця, які перевіряло НАЗК.

Рішення відправити матеріали до суду прийнято на засіданні Національного агентства

У  декларації голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, йдеться на сайті НАЗК, було виявлено недостовірні відомості, що відрізняються від достовірних на суму 242,67 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (близько 445 тис. грн).

Нагадаємо, що 7 вересня на сайті НАЗК з’явилося повідомлення, що у декларації п.Муляренка за 2015 рік виявлено порушення, передбачене ч.4 ст.172 (6) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На прохання «Рівне вечірнє» Національне агентство запобігання корупції роз’яснило, про яке порушення йдеться:

 «Олексій Муляренко при заповненні та поданні декларації зазначив недостовірні відомості про вартість та дати набуття права на нерухоме майно, яке належить йому на праві власності, про відсутність нематеріальних активів, про юридичну особу, кінцевим бенефіціарним власником якої є дружина, про дохід, нарахований/отриманий ним та дружиною протягом звітного періоду».

Матеріали про порушення НАЗК передало до Рівненського міського суду. Передбачене покарання, якщо суд підтримає висновок НАЗК, —штраф 17–42,5 тис. грн.

Зазначимо, що у декларації за 2015 рік, яку Олексій Муляренко подавав у 2016 році, голова ОДА вказував ще свою першу дружину Олену Муляренко.  

 

Пан Муляренко коментував заяву НАЗК так «Тоді тільки запрацював реєстр електронних декларацій, тому не дивно, що виникало багато запитань, ніхто не знав, як правильно, не було досвіду».

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку. 

Читайте також НАЗК роз’яснило, які недостовірні дані вніс Олексій Муляренко у свою декларацію


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також