«Наварили» на депозитах два мільйони

1925 0

Ми у соцмережах:

«Наварили» на депозитах два мільйони

Цього року Рівне перевиконує свій бюджет, отже, за півроку має додаткових 88,8 мільйона гривень надходжень. З них ще у травні міські депутати оперативно перерозподілили на різні видатки 65,3 млн.

Цього року Рівне перевиконує свій бюджет, отже, за півроку має додаткових 88,8 мільйона гривень надходжень. З них ще у травні міські депутати оперативно перерозподілили на різні видатки 65,3 млн. Скарбницю вдалося поповнити і за рахунок банківських операцій — частина розміщеного на депозитах міського бюджету принесла за три місяці понад два мільйони гривень. Куди ж все це витратять? Володимир Хомко, міський голова Рівного:

— Місто майже щороку кладе на депозити у державних банках частину свого бюджету. Зате потім маємо додаткові надходження, які разом з іншими доходами від перевиконання можемо використати на різні потреби. Перевиконання бюджету у нас поки стабільне, тому можемо на нього розраховувати. Потреб вистачає. Наприклад, раніше ми планували за 20 мільйонів відремонтувати вулицю Макарова на ділянці від вул. Дубенської до «Епіцентру». Але почали робити проект і раптом з'ясувалося, що там немає щебеневої подушки — тобто дорога «лежить» просто на грунті і тому вона така погана. Отак і зросла ціна ремонту до більш як 40 мільйонів. Міністерство охорони здоров'я звернулося до нас з пропозицією придбати в міську лікарню ангіограф. Його вартість становить 24 мільйони гривень, але місто заплатить лише половину коштів, а решту додасть держава. Мабуть, це буде найдорожче обладнання, яке ми коли-небудь купували, але воно лікарям дуже потрібне. Окрім того, хочемо встановити у місті ще до 40 дитячих майданчиків, щоб уже повністю «закрити» цю проблему. Для цього просимо рівнян та міських депутатів по округах подати нам свої пропозиції, в яких місцях їх найбільше треба, щоб на липневу сесію мати повний перелік.
Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також