Навчатимуть зварювальників на австрійському обладнанні

1436 0

Ми у соцмережах:

Навчатимуть зварювальників на австрійському обладнанні

У Квасилівському професійному ліцеї, що на Рівненщині, відкрили Центр сучасних зварювальних технологій

Нині у закладі навчаються понад 130 учнів за спеціальністю електрозварювальник. Тепер вони можуть отримати не лише теоретичні знання, а опанувати професійні навички. При чому відтепер – на сучасному обладнанні європейського рівня.

Обладнання виготовлене в Австрії. Аналогічне можна побачити на наших сучасних підприємствах. Тому наші учні будуть добре підготовленими та конкурентноспроможними на ринку праці. Це вигідно для обох сторін – як майбутнім працівникам, так і підприємцям. Адже молодим фахівцям не потрібно буде перекваліфіковуватись, а бізнесмену – затрачати кошти на навчання працівника, - розповідає директор закладу Олександр Савчук.

2 мільйони 700 тисяч гривень з державного, понад 400 тисяч з обласного бюджету та ще 200 тисяч гривень ліцею – саме стільки коштів інвестували у новий центр. Серед обладнання – апарати ручного зварювання, автоматичні та напівавтоматичні зварювальні машини. Окремо необхідно виділити плазморіз з програмним керуванням, завдяки якому здійснюються усі новітні надписи на металі.

Загалом облаштували півтора десятка робочих місць для практичних занять.

Педагогічний колектив ліцею переконаний, що попит на спеціальність є, втім зі створенням галузевого центру він зросте в рази. Передусім завдяки новітньому устаткуванню, що дозволятиме вивчити всі аспекти електрозварювання в одному закладі

Це вже 13-ий такий навчально-практичний центр на Рівненщині, повідомляє прес-служба РОДА. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також