Найбільше хабарників знайшли серед освітян

974 0

Ми у соцмережах:

Найбільше хабарників знайшли серед освітян

Майже 62 тисяч гривень сягнула сума хабарів, які вимагали торік посадові особи на Рівненщині. Йдеться тільки про тих, кого вдалося спіймати за руку. Торік зафіксовано 26 фактів хабарництва, за 14 з яких порушено кримінальні справи.

— У галузі освіти задокументовано 16 фактів хабарництва щодо викладача, доцента і заступника декана вищого навчального закладу, директорів автошкіл, завідувачки дошкільного навчального закладу, — розповідає начальник управління Держслужби боротьби з економічними злочинами МВС України в Рівненській області Віктор Галайський, — У сфері земельних відносин — п’ять фактів, ще три факти стосуються керівника кредитно-фінансової установи. Досудове слідство закінчено по всіх минулорічних кримінальних справах, їх відправлено в суди. По деяких вже є рішення судів. Зокрема, керівника кредитно-фінансової установи засуджено на 7 років 6 місяців позбавлення волі, директора автомобільної школи — до 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки. Директора дошкільного навчального закладу звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку з каяттям та передачею особи на поруки. З початку цього року задокументовано п’ять фактів хабарництва. Загальна сума хабарів становить 36 тисяч гривень. Кримінальні справи порушено відносно лікаря-ендокринолога Сарненської ЦРЛ, яка вимагала та одержала хабар в сумі 800 гривень за видачу рецептів на безоплатне отримання інсуліну; в.о. директора Березнівського райагробуду, який вимагав та одержав хабар в сумі 7,5 тисячі гривень за надання згоди на реалізацію майна підприємства; заступника директора з навчально-методичної роботи Рівненської філії вищого навчального закладу «Європейський університет», яка вимагала та одержала хабар в сумі 900 гривень від студента за складання академічної різниці навчальних дисциплін; приватного підприємця з Рівного, який намагався дати хабар в сумі три тисячі доларів та одну тисячу гривень начальнику відділу ЗАТ «Ей-І-Ес Рівнеенерго» за повернення лічильника електричної енергії з технічними змінами, вилученого під час перевірки; начальника Зарічненського відділення Дубровицької міжрайонної державної податкової інспекції, який вимагав та одержав хабар в сумі 1,8 тисячі гривень від приватного підприємця за не проведення перевірки та невжиття заходів для припинення його послуг з приймання металобрухту без ліцензії.

Довідка «РВ» Телефони цілодобової «гарячої лінії», за якими можна повідомити про факти вимагання або давання хабара — 679-651, 679-480, 097-084-82-08.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також