Юна рівнянка, наймолодша діджейка України Юліанна Попович готова власним прикладом пропагувати протидію насильству, власною творчістю культивувати нульову толерантність до булінгу.
- Я охоче долучилась до зйомок правопросвітницького ролику Рівненської юстиції «Булити не круто». А буквально кілька днів тому у мене з’явилась нова ідея - я записала нову антибулінгову музичну композицію, - зізналась Юліанна Попович.
Юліанна запропонувала розпочати низку ініціатив, які покликані більше пропагувати нетерпимість до насильства серед дітей. Заступниця міністра юстиції України Іванна Смачило та начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук домовились максимально підтримувати ідеї Юліанни Попович та, після їх успішної реалізації у Рівному, поширити позитивний приклад на всю Україну, адже найефективнішою протидія булінгу буде тоді, коли самі діти ініціюватимуть та проводитимуть кампанії боротьби з насильством.
За словами керівника Рівненського регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василя Овдіюка, понад 17% звернень до системи БПД на Рівненщині стосуються саме сімейних питань. Допомогою постраждалим від сімейного насильства займаються понад 100 фахових адвокатів.
- Зараз ефективність протидії домашньому насильству та булінгу залежить від кожного з нас. Не мовчіть! Повідомляйте про факти насильства. Наголошую, усім жертвам сімейного насильства безоплатно надається не лише первинна, але й вторинна допомога. Це допомога професійного адвоката, послуги якого оплачує держава. Якщо ви боїтеся звертатися до чиновників напряму, або не знаєте, в які саме двері стукати – звертайтесь до сімейних радників. Це наш новий проект. Відомі рівняни у якості волонтерів допомагають усім, в кого виникли проблеми в родині. У Рівному таким радниками є Олена Бобровська, Ліана Диновська та Любов Романюк. Всього за два місяці роботи до них з проблеми звернулось чимало рівнян, - наголосила Іванна Смачило.