Найстаріший турнір Рівненщини: без іноземців, але з волинянами

675 0

Ми у соцмережах:

Найстаріший турнір Рівненщини: без іноземців, але з волинянами

«Кубок Рівного» з легкої атлетики є найстарішим турніром області. Віднедавна він ще й присвячений пам’яті багаторічного президента Федерації легкої атлетики області Бориса Чулаєвського.

Цьогоріч «Кубок Рівного» проводили 46?й раз. Втім, могло цих змагань і не бути, оскільки на стадіоні «Авангард», де його проводили до цього, триває реконструкція. Виручив стадіон «Водник». І хоча тамтешні доріжки призначені для університетських змагань, обирати нині не доводиться. На медалях організатори, за звичкою, писали «міжнародний», але цього разу «Кубок Рівного» зібрав юних легкоатлетів лише з Рівненщини та Волині. Загалом — дві сотні учасників.

— У різні роки участь в нашому турнірі брали спортсмени з Білорусі, Польщі, Киргизстану, Литви, Молдови, Румунії, Болгарії, — пригадує нинішній президент обласної федерації легкої атлетики Олег Машаненков. — Цього разу провели все дуже скромно. Завдання було — не перервати багаторічну історію наших змагань, пригадати Бориса Чулаєвського, а про високий спортивний рівень мова не йшла.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також