Назаренко встановив новий рекорд України

1874 0

Російська столиця радує нас медалями. Минулого тижня ми писали про здобуття бронзової медалі на етапі Кубка світу в Москві рівенською дзюдоїсткою Ольгою Сухою, і ось ще одна нагорода, цього разу в плаванні.

Російська столиця радує нас медалями. Минулого тижня ми писали про здобуття бронзової медалі на етапі Кубка світу в Москві рівенською дзюдоїсткою Ольгою Сухою, і ось ще одна нагорода, цього разу в плаванні. Срібну медаль на 6-му етапі Кубка світу з плавання, що проходив у московському басейні «Олімпійський», на дистанції 400 м комплексним плаванням виборов Дмитро Назаренко. До фіналу наш земляк вийшов лише з сьомим результатом, через що у вирішальному запливі довелося стартувати з незручної першої доріжки. Проте це не завадило Дмитрові перевершити самого себе, а точніше, свій рекорд України, встановлений два роки тому, на дві секунди — 4:10.30. Краще за Назаренка у Москві виступив лише росіянин Ігор Березуцький, до речі, призер останніх Олімпійських ігор. За словами Дмитрового тренера Сергія Воронцова, Федерація плавання сумнівалося, чи варто відправляти Назаренка на такий відповідальний старт, проте функціонерів все ж вдалось переконати, і, як бачимо, недарма. Рівнянин привіз не лише медаль, але й новий рекорд України.