Назва мікрорайону «Ювілейний» не буде змінюватись - Шакирзян

1152 0

Ми у соцмережах:

Назва мікрорайону «Ювілейний» не буде змінюватись - Шакирзян

Питання можливого перейменування мікрорайону «Ювілейний» викликало чималий суспільний резонанс.

Лише за два дні у електронному опитуванні, яке було оголошене міським управлінням культури, взяло участь майже півтори тисячі рівнян. Більшість мешканців міста виступили за те, аби залишити мікрорайону “Ювілейний” його теперішню назву. Крім того, у більшості опитаних назва мікрорайону ніколи не викликала асоціацій з радянським минулим і, тим більше, зі сторічним ювілеєм Володимира Леніна. Голова комісії з питань найменування міських об’єктів Віктор Шакирзян зауважує, що думку рівнян, отриману в процесі електронних консультацій, він підтримує і буде рекомендувати залишити мікрорайону його теперішню назву.

Думка рівнян, для нас є визначальною. Я спеціально дав доручення управлінню культури провести електронне опитування з приводу цього документу, щоб рівняни висловили свою позицію. Більшість людей кажуть, що назва мікрорайону Ювілейний не асоціюється в них з радянськими символами та просять не змінювати назву мікрорайону. Я абсолютно переконаний, що такі електронні опитування - це дієвий інструмент консультацій з рівнянами, а міська влада має безумовно підтримувати думку висловлену людьми. Таким чином, як голова комісії з питань найменування міських об’єктів, винесу на найближче засідання питання аби мікрорайону «Ювілейний» залишити його теперішню назву. Закон про засудження комуністичного та інших тоталітарних режимів вимагає від нас, аби всі назви були декомунізовані в найкоротші терміни, але я певен, що члени комісії зможуть знайти достатньо визначних ювілейних дат в нашій українській історії, на їх честь може бути названо мікрорайон в Рівному. Причому набагато більш визначних, ніж 100-річчя з дня народження Леніна, на честь якого 1970 року тоді Ровенський виконком ради трудящих прийняв рішення назвати цей мікрорайон. Юридично, ми приберемо посилання на Леніна це 100% і впевнений, що знайдемо можливість дослухатись до думки містян,”- каже секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Серед інших пропозицій які надали мешканці Рівного в рамках електронного опитування щодо можливого перейменування мікрорайону Ювілейний, найбільш поширеними пропозиціями були варіанти: “Західний” і “Хіміків”.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також