Назвали переможців конкурсу святкових вітрин, фасадів, дворів у Рівному та Квасилові "Настрій міста: Різдво"

2290 0

Ми у соцмережах:

Назвали переможців конкурсу святкових вітрин, фасадів, дворів у Рівному та Квасилові

Нагадуємо, що на участь у конкурсі було зареєстровано 39 учасників. Рівняни та квасилівчани креативили і декорували навчальні заклади, житлові будинки та нежитлові приміщення.

Отож, у номінації «Вибір рівнян»:
у категорії «нежитлові приміщення» - набравши найбільшу кількість вподобань рівнян, а саме 1 473 голосів, переможцем стає Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну».
у категорії «житлові приміщення» - набравши найбільшу кількість вподобань рівнян, а саме 543 голос, переможцем стає Парк ОСББ "Рівне-Беверлі" на ЖК Щасливому.
У номінації «Вибір журі»:
у категорії «нежитлові приміщення» - набравши найбільшу кількість голосів членів конкурсної комісії, переможцем стає CukOlini!
у категорії «житлові приміщення» - набравши найбільшу кількість голосів членів конкурсної комісії, переможцем стає ОСББ "Гагаріна-49"!

- Вітаю усіх переможців та дякую кожному учаснику. Переконаний, що наступного року ми знову проведемо такий конкурс. Адже настрій міста - це не тільки декорації, а й люди, які творять атмосферу добра та істинного свята, - зазначив міський голова Олександр Третяк  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також