Не думай про «Полтаву» зверхньо…

1612 0

Безвиграшна виїзна серія «Пульсара» у суперлізі триває вже другий сезон. Певні надії на те, що її вдасться перервати, у рівненських вболівальників були перед поїздкою у гості до дебютанта ліги клубу «Полтава». Оптимізм вселяли як розгром полтавчан у першому колі, так і остання перемога рівнян над «Хіміком».

Спочатку в нашої команди складалося усе краще не вигадаєш, і у середині другої чверті «Пульсар» вигравав з різницею 15 очок. Та, судячи з усього, факт легкого старту розхолодив наших гравців, і початок третьої десятихвилинки «пульсарівці» програли — 0:10. Таким чином, полтавчани, які, до слова, порівняно з грою у Рівному дещо зміцнили склад, змогли відігратися. А ось «Пульсар» цього нокдауну не витримав: господарі почали йти у відрив, коли ж рівняни опам’яталися, було вже пізно, «Полтава» виграла — 98:94 (20:25, 15:20, 30:19, 33:30). Найвлучнішим у нашій команді став Дмитро Дятловський, який влучив вісім з восьми триочкових (!!!), набравши загалом 27 пунктів; 23 очки в активі цьогорічного лідера «Пульсара» Павла Улянка. — У Полтаві команда провела дві різні гри, — розповів журналістам старший тренер «Пульсара» Михайло Переверзій. — Якщо до перерви ми повністю переважали суперника, то в другій — гра розладналася. У господарів навпаки — влітало все. Програли свій щит. Були неточні кидки у господарів, але вони забирали м’яч й знову атакували. Наприкінці були «гойдалки». Поступалися дев’ять очок, змогли наздогнати — 81:81. Потім вісім очок поспіль вони набрали з лінії штрафних кидків. За двадцять секунд Ілля Шемосюк до мінімуму скоротив відставання — 94:95. На жаль, в заключній атаці Володимир Бєлов був неточним. Наступний поєдинок «Пульсар» проведе у суботу в Маріуполі проти чемпіона країни «Азовмашу». Цю гру в прямому ефірі демонструватиме один з центральних телеканалів.