Не голосували, бо проти готелів та дач біля Пагорбу Слави?

614 0

Ми у соцмережах:

На фото фракція Слуги Народу

Депутат міськради із фракції “Слуги народу” Роман Яворський емоційно відреагував на статтю, в якій йдеться, зокрема, про те, як голосували його колеги за виділення землі на вулиці Костромській у Рівному під будівництво тренувальної бази футбольного клубу “Верес” та про фінансування клубу з міського бюджету.

 Точніше, йдеться про дозвіл міськради на те, щоб виставити право на оренду 8 гектарів рекреаційної землі, що ліворуч центральних сходів Пагорбу Слави, на аукціон — таке рішення, попри непідтримку фракції “Слуг народу”, було прийнято на сесії 29 квітня. При обговоренні депутати акцентували - її хочуть віддати в оренду саме для “Вереса” й радили так прописати умови тендера, щоб саме “Верес” і переміг.

Депутат Яворський у своєму коментарі на Фейсбуці не спростовує той факт, що його колеги по фракції “завалили” голосування за це питання, натомість намагається пояснити чому:

Жодного рішення про виділення земельної ділянки під тренувальну базу для «Вереса» – не було. А є чудесна земельна ділянка, яка знаходиться в рекреаційній зоні, на якій могли б з’явитися готелі, будинки чи дачі. Тому на бюджетній комісії ми просили доопрацювати документацію, аби у правовому полі вона мала вузьке цільове призначення”.

Що ж до фінансування футбольного команди, то пан Яворський пишається таким фактом:

До 2021 року реконструкція стадіону «Авангард» завжди фінансувалася з коштів бюджету міста, ніколи не виділялося жодних субвенцій. І лише цьогоріч завдяки роботі голови ОДА Віталія Коваля, народних депутатів від партії Слуга Народу та нашої фракції в міській раді 16 червня отримали розпорядження про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери на реконструкцію стадіону у розмірі 100 мільйонів гривень. Непогано ж, правда? “.


Так, непогано, це добра новина. Тільки от знову дивує, що, виявляється, стільки різних людей, судячи зі слів пана Яворського, так палко допомагали, щоб “вибити” цю суму в Києві.

Нагадаємо, з міського бюджету в попередні роки було двічі виділено по 50 мільйонів на реконструкцію стадіону, цьогоріч ще 50 мільйонів. Тобто, разом із субвенцією (яка ще не надійшла), вийде 250 мільйонів. Але це — лише менш ніж половина суми, яка потрібна на завершення реконструкції “Авангарду”, адже, нагадаємо, роботи суттєво подорожчали, бо стадіон перетворився у довгобуд, до того ж збільшився й обсяг самих робіт. Тож вже потрібно загалом майже 550 мільйонів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також