Не налаштувались…

1893 0

Перший після новорічних свят матч міні-футбольний клуб «Рівне», який після першого кола був одним з лідерів першої ліги, проводив у Києві проти команди «Метрополітен». За словами головного тренера рівнян Віталія Засморжука, господарі грали краще, і тому заслужено перемогли — 4:2.

Перший після новорічних свят матч міні-футбольний клуб «Рівне», який після першого кола був одним з лідерів першої ліги, проводив у Києві проти команди «Метрополітен». За словами головного тренера рівнян Віталія Засморжука, господарі грали краще, і тому заслужено перемогли — 4:2. Рівняни діяли якось кволо і просто-таки не були схожими на себе, хоча й прибули за кілька годин до гри і мали час на перепочинок. Голи у нас провели Сергій Щубак та Олександр Бондар. У цій ситуації насторожує той факт, що МФК «Рівне», як і у попередні роки, після вдалого старту починає поступово здавати позиції. Поки що рівняни треті, але нас вже «підпирає» львівський «Тайм», який так і чекає від нашої команди осічки. Черговий матч МФК «Рівне» проведе знов у Києві, цього разу проти клубу «Київ-Уніспорт». Результати інших матчів туру: «Ураган» — «Тайм» — 3:2, «Енергія-2» — ФК «Бориспіль» — 2:1.