Не простояла і тиждень

821 2

Ми у соцмережах:

Не простояла і тиждень

У середу бригада будівельників змушена була розібрати добудову біля п’ятиповерхівки на вулиці Чорновола, 12-А у Рівному, яку вони почали зводити кілька днів тому. Небайдужі рівняни вчасно побачили, як обростає блоками пробитий раніше вихід із підвалу цього будинку, і повідомили куди слід, підозрюючи, що це незаконна будівля.

Назарій Поліщук, депутат міськради, викликав будівельну інспекцію:

Виявилось, що у власника будівлі немає жодних дозвільних документів. Тому це можна розцінювати як самовільне захоплення території зупинки громадського транспорту та крадіжка землі в центральній частині міста. Усе набудоване має бути демонтовано та прибрано.

У реєстрі власником 79,6 кв. м приміщення котельні, яка знаходиться у підвалі цього будинку, значиться Олена Круліковська. А поряд, до речі, в цьому ж будинку — й офіс нотаріуса Андрія Круліковського.

Олену Круліковську ще торік викликали для пояснень щодо цього «підкопу» під будинком, але вона не з’явилась. Щоправда, будівельні роботи на цьому місці, обгородженому парканом, тоді припинилися.

За словами начальника міського управління ДАБК Миколи Дядюся, за цей час змінився власник підвалу — тепер ним володіє Євгенія Щербакова:

Саме ця людина займається добудовою, але жодних дозвільних документів на це вона не має. Тому проведемо перевірку, буде виписано штраф та припис, щоб усе демонтували.

Після скандалу збудований каркас будівлі з піноблоків швиденько розібрали.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також