Не протікатиме 20 років

1210 0

Ми у соцмережах:

Не протікатиме 20 років

Ще на початку весни київська фірма «Газ Спец Буд» відремонтувала шлюз на Басівкутській водоймі, витративши 1 млн. 700 тис. гривень і пообіцявши: не протікатиме 20 років. А нещодавно управління ЖКГ провело ще один тендер, який стосується ремонту цього ж шлюзу. Перемогу в торгах здобуло міське ШЕУ, яке виконає робіт на 200 тисяч гривень.

Віктор Климчук, начальник Рівненського шляхово-експлуатаційного управління:

— Київська компанія відремонтувала підводну частину дамби — для цього потрібно мати спеціальне обладнання. Адже щоб замінити балки, потрібно було правильно відвести воду. Однак загальний стан споруди бажає кращого. Підпірна стінка у поганому стані, те ж саме із плитами на парапеті. Тож щоб і сама споруда гарно виглядала, вирішили відремонтувати її зовні. Зокрема, зверху на мосту зробимо гарні перила для пішоходів. Загалом, на мою думку, всю дамбу потрібно капітально реконструювати. Бо ця споруда уже фізично застаріла. Це конструкція довоєнної доби. Хоч і збереглася у досить пристойному стані. Колись управління капітального будівництва займалося проектом її реконструкції, проте на тому все й завершилося.

Після ремонту дамби на Басовому Куті у планах міської влади таки завершити реконструкцію старого шлюзу-регулятора на Усті, що неподалік кафе «Венеція». Його роботу хотіли відновити ще у 2015 році, виділивши 1,81 мільйона гривень. Право ремонту під час тендерних торгів здобула приватна компанія «Теплогазбуд», якою керує Василь Бляшин, родич депутата міської ради Миколи Бляшина. Але тоді фірма так і не змогла відновити шлюз на вулиці Набережній. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, тепер до цієї реконструкції планують залучити компанію «Газ Спец Буд», яка якісно виконала замовлення з ремонту шлюзу на Басівкуті.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також