Не вистачає знаків на дорогах

1298 0

Ми у соцмережах:

Не вистачає знаків на дорогах

Схема організації дорожнього руху в Рівному, за яку з бюджету міста інституту «Харківпроект» заплачено 700 тисяч, показала, що на затори у місті впливає не лише велика кількість транспорту та недостатня ширина вулиць.

Частково причина полягає й у недостатній кількості дорожніх знаків. Аби покрити нестачу дорожніх знаків, у бюджеті міста потрібно буде віднайти близько півмільйона гривень. І хоч це менше, ніж заплатили за саме дослідження міських доріг, та кошти на знаки цьогоріч точно не виділятимуть.

Олександр Довжаниця, член бюджетної комісії міської ради:

— Харківські спеціалісти надали свої зауваження до основних транспортних розв’язок у місті. Виконуючи їх, можна покращити дорожню мережу. Експерти зауважили, що з близько трьох тисяч дорожніх знаків на головних вулицях Рівного, які мають бути, є лише половина. Тобто потрібно ще встановити 1500 знаків, щоб ситуація на дорогах відповідала усім вимогам. Мінімально один знак коштує близько 400 гривень.

Андрій Крутень, заступник начальника патрульної поліції Рівного:

— Якщо дорожній знак відсутній, то ми не можемо реагувати на порушення правил водіями. Адже водії користуються наявними дорожніми знаками і розміткою на дорозі. Якщо вони відсутні, відповідно, водії нічого й не порушують.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також