У парку Рівного оновлюють дитячий майданчик, встановлений ще у минулому столітті

729 0

Ми у соцмережах:

У парку Рівного оновлюють дитячий майданчик, встановлений ще у минулому столітті

Шість нових відеокамер встановили в центральному парку Рівного. Витративши 46 тисяч гривень, зароблених від надання послуг. Тож тепер під цілодобовим відеонаглядом не тільки комплекс «Таємничі підземелля Рівного», а й містечко атракціонів. Окрім того, в парку змонтували й встановили систему оповіщень — інформуватимуть відвідувачів про правила безпеки та роботу атракціонів.

Оновили в парку й старий дитячий майданчик — порепані гірки біля входу у парк не просто пофарбували, а й добряче підлатали, відновили великі гойдалки, лавки.

Олексій Хмилецький, директор міського об’єднання парків культури та відпочинку:

Дерев’яний настил на старих гірках ми замінили яскравим пластиковим — безпечним і більш зручним для з’їжджання, а внизу кожної гірки поставили по пісочниці, щоб приземлення було максимально м’яким, зробили надійні сходи. Уже бачимо, що дітям подобається, відгуки хороші. Поставимо також нову пісочницю біля казкових скульптур. Уже оновили один казковий дитячий будиночок, що біля великого каштана, інший дитячий будиночок якраз у процесі. Заодно підновимо дві бесідки на майданчику, в яких можуть перепочити не тільки діти, а й їхні батьки.

До слова, старий дитячий майданчик раніше був у такому стані, що дехто всерйоз пропонував його знести. Змінити його за останні кілька років пропонували неодноразово. Востаннє — торік восени. Тоді рівнянка Олександра Макогон подавала проєкт на громадський бюджет озеленення міста, щоб за мільйон гривень встановити на тому місці більш новий та сучасний майданчик для дітей до 12 років — з гірками, лазалками та гойдалками. Але цю ідею підтримали всього 79 мешканців, тож її не реалізують.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також