Небачений успіх рукоборців

1923 0

Збірна Рівненщини посіла четверте командне місце серед 22 колективів на чемпіонаті України з армспорту, що завершився у Севастополі. Наша команда, сформована з представників НУВГП, пропустила поперед себе лише збірні Харківської та Дніпропетровської областей, а також Криму.

Збірна Рівненщини посіла четверте командне місце серед 22 колективів на чемпіонаті України з армспорту, що завершився у Севастополі. Наша команда, сформована з представників НУВГП, пропустила поперед себе лише збірні Харківської та Дніпропетровської областей, а також Криму. За словами тренера Олександра Комаревича, такого успіху в наших рукоборців ще не було. Серед юнаків та юніорів вже цього року ми були третіми, а от серед дорослих подібного результату досягли вперше. В особистому заліку найкраще виступив першокурсник Олег Жох, який у категорії до 60 кг став чемпіоном у боротьбі на ліву руку. Визнаний наш майстер Іван Лук’янчук (до 80 кг) став другим у боротьбі на праву і третім на ліву руку. Сергій Стасюк (до 90 кг) здобув «срібло» на праву руку, а Олександр Омельяненко (понад 110 кг) виграв по срібній медалі на кожну руку, програвши лише абсолютному чемпіону світу. Три «бронзи» на двох здобули наші дівчата Ольга Барсук та Світлана Пилипака. За підсумками чемпіонату України чотирьох рівнян (Жоха, Лук’янчука, Стасюка та Омельяненка) включено до складу збірної для участі у чемпіонаті Європи, що відбудеться на початку червня у Москві. Чемпіонат у Севастополі додав чимало очок у тренерський рейтинг Олександра Комаревича, тепер він у загальному заліку в Україні перший.