Нема води, бо на вулиці Боженова триває ремонт

467 1

Сьогодні у зв’язку з ремонтними роботами на вулиці Боженова у Рівному відсутнє водопостачання у будинках мешканців району Басів Кут та вулиці Дворецької.

Слюсарі аварійно-відновлюваних робіт підприємства виконують ремонтні роботи, — зауважив начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж м. Рівне Юрій Єзерський. — Традиційно ми організуємо підвіз питної води спецмашиною за заявками споживачів, у яких не буде водопостачання.

Зважаючи на масштабність та складність робіт, не виключено, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода. Тому на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном 26-74-44. «Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності і вдячний за розуміння. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Юрій 06:43, 23.01.2019

    Гоп кантора, що там роблять і які слюсарі , але води немає другу добу. Дозвонитися на вказаний телефон неможливо з тої причини що слухавка скоріше за все знята. З нагоди підвезення питної води, то й замовити немає змоги, треба ще не тільки пити але й за перепрошенням срти, та чимсь змивати и ТД.

Залиште вiдповiдь

Читайте також